Disainiajakiri
Disainiajakiri
Suupisted

Have Fun Duck Gift Box

Suupisted Kinkekast "Lõbutsege pardist" on spetsiaalne kinkekarbike noortele. Pikselstiilis mänguasjadest, mängudest ja filmidest inspireeritud kujundus kujutab noortele huvitava ja detailse illustratsiooniga "toidulinna". IP-pilt integreeritakse linna tänavatele ja noored armastavad sporti, muusikat, hip-hopi ja muid meelelahutustegevusi. Kogege toidu nautimise ajal lõbusaid spordimänge, väljendage noort, lõbusat ja õnnelikku eluviisi.

Projekti nimi : Have Fun Duck Gift Box, Disainerite nimi : Pufine Creative, Kliendi nimi : Zhou Hei Ya International Holdings Company Limited.

Have Fun Duck Gift Box Suupisted

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.