Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud

Codependent

Laud Kaudselt ühendab psühholoogia ja kujundamine, keskendudes konkreetselt psühholoogilise seisundi füüsilisele ilmingule, kaassõltuvusele. Need kaks omavahel põimunud tabelit peavad funktsioneerimiseks üksteisele tuginema. Need kaks vormi ei suuda iseseisvalt seista, vaid loovad koos ühe funktsionaalse vormi. Finaallaud on võimas näide sellest, et tervik on suurem kui selle osade summa.

Projekti nimi : Codependent, Disainerite nimi : Fletcher Eshbaugh, Kliendi nimi : 1th Studio.

Codependent Laud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.