Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalender

good morning original calendar 2011 - Zoo

Kalender ZOO on paberkäsitöökomplekt kuue looma valmistamiseks, millest igaüks toimib kahekuulise kalendrina. Lõbutsege oma väikese loomaaiaga aasta!

Projekti nimi : good morning original calendar 2011 - Zoo, Disainerite nimi : Katsumi Tamura, Kliendi nimi : good morning inc..

good morning original calendar 2011 - Zoo Kalender

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.