Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kontor

White Paper

Kontor Lõuendilaadne interjöör materialiseerib ruumi disainerite loominguliseks panuseks ja loob võimalused arvukalt näitusi disainiprotsessist. Iga projekti edenedes kaetakse seinad ja tahvlid uurimistöö, kujunduse visandite ja esitlustega, mis registreerivad iga kujunduse arengu ja saavad kujundaja päevikuks. Valged põrandad ja messingist uks, mida kasutatakse ainulaadselt ja julgelt igapäevaseks kasutamiseks, koguvad töötajatelt ja klientidelt jalajälgi ja sõrmejälgi, tunnistades ettevõtte kasvu.

Projekti nimi : White Paper, Disainerite nimi : Lam Wai Ming, Kliendi nimi : Design Systems Ltd..

White Paper Kontor

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.