Disainiajakiri
Disainiajakiri
Juhtimiskeskus

Functional Aesthetic

Juhtimiskeskus Selle lennujaama juhtimiskeskuse kujundamise väljakutse on tõhusalt paigutada tihedalt varustatud tehnilised ruumid, vähendada logistilisi häireid ootamatutest sündmustest ja muuta juhtimiskeskuse töö sujuvamaks. Ruum koosneb 3 funktsionaalsest piirkonnast: igapäevase juhtimise ja operatsioonide tsoon, operatsiooni juhi kontor ja hädaolukordade haldamise tsoon. Funktsionaalne lagi ja väljapressitud alumiiniumist seinapaneelid on erinevad arhitektuurilised omadused, mis vastavad ka ruumi akustilistele, valgustuse ja kliimaseadmete nõuetele.

Projekti nimi : Functional Aesthetic, Disainerite nimi : Lam Wai Ming, Kliendi nimi : Hong Kong Airport Authority.

Functional Aesthetic Juhtimiskeskus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.