Disainiajakiri
Disainiajakiri
Roadshow Näitus

Boom

Roadshow Näitus See on Hiinas asuva trendika moemärgi näituse kujundusprojekt. Selle näituse teema tõstab esile noorte võimalusi stiliseerida oma pilt ja sümboliseerib plahvatusohtlikku müra, mida see näitus avalikkusele tegi. Peamise visuaalse elemendina kasutati siksakivormi, kuid erinevates konfiguratsioonides, kui seda kohaldati eri linnade boksides. Näitusekabiinide struktuur oli kõik tehase poolt kokkupandud ja kohapeal paigaldatud „osade komplektid”. Mõningaid osi saab uuesti kasutada või ümber konfigureerida, et moodustada uus boksi kujundus järgmisele peatusele.

Projekti nimi : Boom, Disainerite nimi : Lam Wai Ming, Kliendi nimi : PMTD Ltd..

Boom Roadshow Näitus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.