Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käed-Vabad Vestlus

USB Speaker and Mic

Käed-Vabad Vestlus DIXIX USB kõlar ja mikrofon on loodud vastavalt oma funktsioonidele. Mikrikõlar on ideaalne Interneti kaudu käed-vabad vestlusteks, mikrofon on suunatud teie poole paremale, et edastada oma hääl adressaadile selgelt ja kõlar edastab kõne inimeselt, kellega suhtlete.

Projekti nimi : USB Speaker and Mic, Disainerite nimi : Yen Lau, Kliendi nimi : Dixix International Ltd..

USB Speaker and Mic Käed-Vabad Vestlus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.