Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kõrvarõngad

GEMEL

Kõrvarõngad Minu eesmärk oli luua vääriskivi, kasutades oma valmistamismeetodiks pressvormimist, ja kasutama toodet oma ajalooliselt viidatud ehete kujunduses. Tulemuseks on kerge jäljendiga kalliskivi 'Gemel'. Gemeli saab toota väga erinevates värvides, mustrites ja suurustes. 'Gemel' on kerge, tänu millele saab suurt kivi 'Gemel' kanda kõrvarõngana, mis on kandjale mugavad. „Gemeli” kasutamine annab mulle võimaluse oma ehete kujundusesse lisada palju erinevaid kujundeid ja värve.

Projekti nimi : GEMEL, Disainerite nimi : Katherine Alexandra Brunacci, Kliendi nimi : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL Kõrvarõngad

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.