Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vihmamantel

UMBRELLA COAT

Vihmamantel See vihmamantel on kombinatsioon vihmamantlist, vihmavarjest ja veekindlatest pükstest. Sõltuvalt ilmastikuoludest ja vihma hulgast saab seda kohandada erineva kaitsetasemega. Tema ainulaadne omadus on see, et see ühendab ühes esemes vihmamantli ja vihmavarju. Vihmavarjuga vihmavari on teie käed vabad. Samuti võib see sobida suurepäraselt selliste sporditegevustega nagu jalgrattaga sõitmine. Lisaks ei torma rahvarohkel tänaval teiste vihmavarjude juurde, kuna vihmavarju kapuuts ulatub üle teie õlgade.

Projekti nimi : UMBRELLA COAT, Disainerite nimi : Athanasia Leivaditou, Kliendi nimi : STUDIO NL (my own practice).

UMBRELLA COAT Vihmamantel

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.