Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kummut

Furniture of positive emotions

Kummut See on kummut kommoodiumis, mis koosneb justkui kahest erinevast tootest - ustega kummut ja sahtlitega kummut. Ebatavalised uksed tegid kummuti täielikult funktsionaalseks ja uste avamine on nagu avatud küünistega krabi. Unikaalne mööbel, mis pakub rõõmu. Lihtsalt toota. Andke liikumisele illusioon. Nende mööbli jaoks pole teist analoogi.

Projekti nimi : Furniture of positive emotions, Disainerite nimi : Viktor Kovtun, Kliendi nimi : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Kummut

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.