Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kodu- Ja Kontorimööbel

Flying Table

Kodu- Ja Kontorimööbel Unikaalne mööbel, mis pakub rõõmu. Lihtsalt toota. Andke liikumisele illusioon. Nende mööbli jaoks pole teist analoogi. Esmapilgul võib ette kujutada, et laud ei seisa ja kukub kohe alla, kuid ühendades kolm peamist detaili: metallraam, sahtlitega kapp ja lauaplaat, sai konstruktsioon stabiilse ja kõva. Seda ideed saab kasutada kapi, kapoti ja muude asjadega. Kõik tooted annavad lendava illusiooni.

Projekti nimi : Flying Table, Disainerite nimi : Viktor Kovtun, Kliendi nimi : Xo-Xo-L design.

Flying Table Kodu- Ja Kontorimööbel

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.