Disainiajakiri
Disainiajakiri
Peakorter

Weaving Space

Peakorter Selle projekti käigus muudeti kasutatud tehasehoone multifunktsionaalseks ruumiks, mis hõlmab müügisalongi, kassikäiku ja disainibürood. Riidekudumisest inspireerituna kasutati seinte põhikomponendina alumiiniumist pressitud profiili. Ekstrusioonide erinevad tihedused määravad ruumide erinevad funktsioonid. Fassaadi sein näeb välja nagu suur kirst, kust kõik kõrvalised isikud pääseksid. Hoone sisemuses kasutatakse väiksema tihedusega väljapressimist, et muuta kõik ruumid poolläbipaistvaks, et ergutada frantsiisivõtjate ja disainerite vahelist suhtlust.

Projekti nimi : Weaving Space, Disainerite nimi : Lam Wai Ming, Kliendi nimi : PMTD Ltd..

Weaving Space Peakorter

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.