Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Two in One

Tool Arvan, et plastikust ja vineerist (puidust) ehete kombinatsioon on väga perspektiivikas. Selle tooli idee ja ehituse aluseks on kaarehobune. Kaarehobune võib olla mis tahes värvi, kuid seda peavad kohustuslikult tugevdama kaks paari terasest vardaid, kuna esijalade negatiivne kalle loob täiendava hetke ja sel põhjusel neile lisakoormuse. Tooli seljaosa saab valmistada vineerist ja edasi liikuda arvjuhtimisega masinaga. Tagumist ja esiosa saab toota eraldi ja seejärel liimida (tihvtidele) või kokku panna

Projekti nimi : Two in One, Disainerite nimi : Viktor Kovtun, Kliendi nimi : Xo-Xo-L design.

Two in One Tool

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.