Disainiajakiri
Disainiajakiri
Särgipakend

EcoPack

Särgipakend See särkpakend eraldab end tavapärasest pakendist, kuna ei kasuta plastikut. Kasutades olemasolevat jäätmevoogu ja valmistamisprotsessi, pole seda toodet mitte ainult väga lihtne toota, vaid ka väga lihtne utiliseerida - primaarmaterjal kompostitakse tühjaks. Toodet saab esmalt pressida ja seejärel tuvastada ettevõtte kaubamärgiga stantsimise ja trükkimise kaudu, et luua ainulaadne struktuuritoode, mis näeb nii välja kui ka väga erinev ja huvitav. Esteetikat ja kasutajaliidest peeti sama oluliseks kui toote jätkusuutlikkust.

Projekti nimi : EcoPack, Disainerite nimi : Liam Alexander Ward, Kliendi nimi : Quantum Clothing.

EcoPack Särgipakend

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.