Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hd-Levi Toetav 47 "led-Teler

Triump

Hd-Levi Toetav 47 "led-Teler Konstruktivistlikud lähenemisviisid, mis stimuleerivad klanitustunnet, on meie inspiratsiooniks olnud kenad servad. Kujundaja soovis toita vaatajaskonna happelisi ja visuaalseid meeli illusioonidega, mis on loodud erinevate materjalidega nagu klaas, lehtmetall, kroomkattega pinnad ja valge tuli.

Projekti nimi : Triump, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : .

Triump Hd-Levi Toetav 47 "led-Teler

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.