Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hd-Levi Toetav 46-Tollised Led-Telerid

V TV - 46120

Hd-Levi Toetav 46-Tollised Led-Telerid Inspireeritud läikivatest peegelduvatest pindadest ja peegliefektidest. Esiosa ja tagumine tagakaas on valmistatud plastist survevalu tehnoloogiaga. Keskmine osa on valmistatud lehtmetalli valamisest. Tugijalg on spetsiaalselt konstrueeritud tagaküljest värvitud klaasiga ja kroomkattega rõnga detailiga läbipaistmatu kaelaga. Pindadel kasutatav läike tase on saavutatud spetsiaalsete värvimisprotsesside abil.

Projekti nimi : V TV - 46120, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : .

V TV - 46120 Hd-Levi Toetav 46-Tollised Led-Telerid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.