Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kalli Televiisor

La Torre

Kalli Televiisor Sellel kujundusel pole kuvarit hoidvat esikaant. Telerit hoiab ekraanipaneeli taha peidetud tagakapp. Kuvarit ümbritsevat eloksaalset õhukest bezeli kasutatakse lihtsalt kosmeetilise illusiooni jaoks. Kõigil neil põhjustel on tavalisest televiisorist erinevalt vaid domineeriv element kuvar. Eiffeli torn on La Torre'i inspiratsiooniallikas. Mõned neist kahest peamisest sarnasusest on oma aja reformist ja sama külgvaade.

Projekti nimi : La Torre, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : .

La Torre Kalli Televiisor

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.