Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kinnisvarabüroo

The Ribbon

Kinnisvarabüroo Nagu näiteks "Lindi tants", avatud ruumilise mõõtmega, on üldine ruum valge, kasutage mööbli postituse mõistet, kujundage ruumiga ühendav suhe, kõige erilisem on seina ja kapi suhe, integreerimine laud lae ja maapinnaga, katkestage osa ebaregulaarse geomeetria järgi tahtlikult, see mitte ainult ei hõlma tala ülemääraseid defekte, vaid näitab ka tänapäevast tegelikku kontseptsiooni, näidates valguse peegelduse kaudu kõvera stiilis abstraktset ideed paelast.

Projekti nimi : The Ribbon, Disainerite nimi : Kris Lin, Kliendi nimi : JIANG SU ZHI HAO Real Estate Development Company Limited.

The Ribbon Kinnisvarabüroo

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.