Disainiajakiri
Disainiajakiri
Valgustus

Claire de Lune Chandelier

Valgustus Dekoratiivne, valgustus, müüakse lamedana, pakendatud korduvkasutatavasse kandekotti. Olen pakkunud taskukohase versiooni suurejoonelisest, luksuslikust, kultiveeritud tootest, mis esindab möödunud ajastut - barokk / rokokoo, valmistatud kaasaegsest materjalist. See teema on ajatu. Samal ajal pakub Claire de Lune lühter oma tujukas natuke huumorit. (Kokkupanemisjuhendid on paberil, aga ka CD-beeta). Lameda pakendina valmistamise idee oli anda oma osa süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamisel ja kaasata lõppklient oma osa teadlikesse protsessidesse, et mõjutada meie keskkonda.

Projekti nimi : Claire de Lune Chandelier, Disainerite nimi : Claire Requa, Kliendi nimi : Brand: Claire de Lune Chandelier.

Claire de Lune Chandelier Valgustus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.