Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elukoht

Cheung's Residence

Elukoht Elukoha kujundamisel on silmas peetud lihtsust, avatust ja looduslikku valgust. Hoone jalajälg peegeldab olemasoleva platsi piirangut ja ametlik väljendus on mõeldud puhtaks ja lihtsaks. Hoone põhjaküljel asuvad aatrium ja rõdu, mis valgustavad sissepääsu ja söögituba. Lükandaknad on hoone lõunapoolses otsas, kus elutuba ja köök peavad maksimaalselt tagama loodusliku valguse ja tagama ruumilise paindlikkuse. Projekteerimisideede edasiseks tugevdamiseks pakutakse kogu hoones katuseaknaid.

Projekti nimi : Cheung's Residence, Disainerite nimi : Yu-Ngok Lo, Kliendi nimi : YNL Design.

Cheung's Residence Elukoht

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.