Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laud

Minimum

Laud Tootmisel ja transportimisel väga kerge ja lihtne. See on väga funktsionaalne disain, ehkki väliselt on see väga kerge ja ainulaadne. See seade on täielikult lahti monteeritav seade, mida saab suvalises kohas lahti võtta ja kokku panna. Pikkust saab valmistada kombineeritult, kuna see võib olla puit-metalljalad, mis on kokku pandud metallist pistikute kaudu. Jalade vormi ja värvi saab vastavalt vajadusele muuta.

Projekti nimi : Minimum, Disainerite nimi : Viktor Kovtun, Kliendi nimi : Xo-Xo-L design.

Minimum Laud

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.