Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kolmeosaline Aknakatete Komplekt

Ribbons, Strips and Diamonds

Kolmeosaline Aknakatete Komplekt Pakkudes täielikult vooderdatud kardinate (isolatsioon, päikesekaitse, kaja summutamine, soojus, inetu vaate varjamine) ja ruloode (valguse filtreerimine) praktilisi eeliseid, on see komplekt ka eriti originaalne, esteetiline ja stiilne ning erinevate värvide kombinatsioon kangas (hernes / hele / metalliline tumeroheline, tumesinine, valge, kollane), tekstuurid (satiinlindid, lina, võrk), kujundid (väikesed / suured teemandid) ja pinnad (torustik versus lamedad kangapaneelid) aitavad saavutada silmatorkavat efekti.

Projekti nimi : Ribbons, Strips and Diamonds, Disainerite nimi : Lesley Bloomfield Faedi, Kliendi nimi : Auto-entreprise : Mme Bloomfield Faedi Lesley.

Ribbons, Strips and Diamonds Kolmeosaline Aknakatete Komplekt

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.