Disainiajakiri
Disainiajakiri
Söögitool

'A' Back Windsor

Söögitool Tahke lehtpuu, traditsioonilised tisleritooted ja kaasaegsed masinad värskendavad suurepärast Windsori tooli. Esijalad läbivad istme, et saada kuningpostiks ja tagumised jalad ulatuvad harjani. Triangulatsiooni abil kohandab see tugev kujundus surve- ja pingejõud maksimaalse visuaalse ja füüsilise efekti saavutamiseks. Piimavärv või selge õlivärv säilitavad Windsori toolide jätkusuutliku traditsiooni.

Projekti nimi : 'A' Back Windsor , Disainerite nimi : Stoel Burrowes, Kliendi nimi : Stoel Burrowes Studio.

'A' Back Windsor  Söögitool

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.