Disainiajakiri
Disainiajakiri
Luksussalong

Scotts Tower

Luksussalong Scotts 'torn on Singapuri südames asuv kõrgtasemel elamuehitus, mille eesmärk on rahuldada suurenenud hulga kodus töötavate ettevõtjate ja noorte spetsialistide nõudlust tihedalt ühendatud ja funktsionaalsete eluruumide järele linnades. UNStudio arhitekti Ben van Berkeli nägemuse väljendamiseks "vertikaalsest linnast", millel on selgelt eristuvad tsoonid ja mis tavaliselt sirguvad horisontaalselt üle linnaosa, tegime ettepaneku luua "ruumid ruumis", kus ruumid võivad muutuda kutsus esile erinevad olukorrad.

Projekti nimi : Scotts Tower, Disainerite nimi : Constance D. Tew, Kliendi nimi : Creative Mind Design.

Scotts Tower Luksussalong

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.