Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digitaalne Värav

National Bank of Greece's i-bank

Digitaalne Värav Kontseptsioonipood, mis majutab ja pakub juhiseid veebipõhiste, mobiil- ja telefonipanga pakkumiste kohta. Vesturit ei ole - selle asemel kasutavad kliendid igapäevaseid pangatehinguid nt kaupluses asuvates arvutites. tellimuste seadmine ja avalduste vaatamine kaupluse 4-inimese meeskonna toel. NBG rakendus on saadaval iPadides ja iPhone'ides kesksete „Suure ideede” stendide juures, privaatseid bokse saab kasutada interneti- ja telefonipanganduse jaoks ning interaktiivse tsooni puuteekraanid võimaldavad külastajatel pääseda juurde pangateenustele ja mängida mänge.

Projekti nimi : National Bank of Greece's i-bank , Disainerite nimi : Allen International, Kliendi nimi : allen international.

National Bank of Greece's i-bank  Digitaalne Värav

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.