Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multiaksiaalkardinate Seina Süsteem

GLASSWAVE

Multiaksiaalkardinate Seina Süsteem GLASSWAVE mitmetahuline kardinaseinasüsteem avab ukse suuremale paindlikkusele masstootmiseks mõeldud klaasseinte kujundamisel. See uus kontseptsioon kardinaseintel põhineb vertikaalsete mullide põhimõttel, millel on pigem silindrilised kui ristkülikukujulised profiilid. See lõplikult uuenduslik lähenemisviis tähendab, et saab luua mitmesuunaliste ühendustega struktuure, suurendades klaasseinte kokkupanekul võimalikke geomeetrilisi kombinatsioone kümnekordselt. KLAASLAEV on madala kõrgusega süsteem, mis on ette nähtud eristatavate hoonete (kuni kolme korruse) (majesteetika saalid, näitusesaalid, aatriumid jne) turule

Projekti nimi : GLASSWAVE, Disainerite nimi : Charles Godbout and Luc Plante, Kliendi nimi : .

GLASSWAVE Multiaksiaalkardinate Seina Süsteem

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.