Disainiajakiri
Disainiajakiri
Köögitarvikud

KITCHEN TRAIN

Köögitarvikud Erinevate köögiriistade stiilide kasutamine loob lisaks visuaalsele tüütusele ka korrastamata küpsetuskeskkonna. Lühidalt öeldes proovisin teha nendest populaarsetest köögitarvikutest ühtse komplekti, mida tavaliselt kasutatakse kõigis majades. See disain oli puhtalt inspireeritud loovusest. "Ühtne vorm" ja "Meeldiv välimus" on selle kaks tunnust. Lisaks sellele on turg uuendusliku välimuse tõttu teretulnud. See on tootjale ja kliendile võimalus, et 6 pakki ostetakse ühes pakendis.

Projekti nimi : KITCHEN TRAIN, Disainerite nimi : Ahmad Abedini, Kliendi nimi : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Köögitarvikud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.