Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ristlusjaht

WAVE CATAMARAN

Ristlusjaht Mõeldes merest kui maailmast pidevas liikumises, võtsime selle sümboliks “laine”. Sellest ideest lähtudes modelleerisime laevakere read, mis näivad end kummarduvat. Projektiidee aluseks olev teine element on elamispinna kontseptsioon, mille tahtsime joonistada interjööride ja väliste vahel. Läbi suurte klaasist akende avaneb peaaegu 360-kraadine vaade, mis võimaldab visuaalset järjepidevust väljastpoolt. Mitte ainult, et läbi suurte klaasukste avaneb elu siseruumides ka õuealadele. Kaar. Visintin / Arch. Foytik

Projekti nimi : WAVE CATAMARAN, Disainerite nimi : Roberta Visintin, Kliendi nimi : Dream Yacht Design.

WAVE CATAMARAN Ristlusjaht

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.