Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veinikatsete Rajatis

Grapevine House

Veinikatsete Rajatis Viinamarjakoda abstraktse viinamarja kujul, mis on viinamarjaistanduses peaaegu tasuta. Tema peamine tugielement, mille genereerib digitaalne valmistatud kolonn, tähistab vana viinamarjajuure austust. Viinamarja maja pidevklaasist esikülg on avatud kõigis suundades ja see võimaldab viinamarjaistanduses kohest maastikuelamust. Sel viisil tuleks võimaldada kõigi katseveinide visuaalset maitset parandada.

Projekti nimi : Grapevine House, Disainerite nimi : Peter Stasek, Kliendi nimi : Winemaker Association.

Grapevine House Veinikatsete Rajatis

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.