Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ümberkujundatavad Toolid Ja Kohvilaud

Sensei

Ümberkujundatavad Toolid Ja Kohvilaud Sensei toolide / kohvilaud on mööbliese, mis, nagu enamus minu loomingut, algab geomeetriliste juhuslike jooniste abil uute viiside leidmiseks väikeste ruumide ärakasutamiseks. Selle projekti stiil on rõhutatud minimalistlikul viisil, kus meil pole kõveraid, vaid meil on jooned, tasapinnad ja neutraalsed värvid, näiteks must ja valge. Kui toolid on horisontaalselt seatud ja selga ühendatud, annavad nad meile kohvikulaua. Laua keskmine osa (kus seljad on kokku pandud) on hämmastavalt tugev ja inimene saab istuda keskosas isegi lauda liigutamata.

Projekti nimi : Sensei, Disainerite nimi : Claudio Sibille, Kliendi nimi : Sibille.

Sensei Ümberkujundatavad Toolid Ja Kohvilaud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.