Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehted

Angels OR Demons

Ehted Oleme tunnistajaks pidevale lahingule hea ja halva, pimeduse ja valguse, päeval ja ööl, kaose ja korra, sõja ja rahu, kangelase ja kaabaka vahel. Sõltumata usutunnistusest või rahvusest, on meile räägitud meie pidevate kaaslaste lugu: meie paremal õlal istuv ingel ja vasakul olev deemon veenab meid tegema head ja registreerib oma head teod. Ta kurat veenab meid teha halba ja peab oma halbade tegude üle arvestust. Ingel on metafoor meie "superegole" ja kurat tähistab "id" ning pidevat võitlust südametunnistuse ja alateadvuse vahel.

Projekti nimi : Angels OR Demons, Disainerite nimi : Samira Mazloom, Kliendi nimi : Samira.Mazloom Jewellery.

Angels OR Demons Ehted

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.