Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehted

Poseidon

Ehted Minu kujundatud ehted väljendavad minu tundeid. See esindab mind kunstniku, disainerina ja ka inimesena. Päästik Poseidoni loomiseks seati minu elu kõige pimedamatel tundidel, kui tundsin end ehmununa, haavatavana ja kaitset vajavana. Peamiselt kujundasin selle kollektsiooni kasutamiseks enesekaitseks. Ehkki see mõte on kogu selle projekti jooksul hääbunud, on see siiski olemas. Poseidon (Kreeka mütoloogias merevärinate jumal ja maavärinate "Earth Shaker") on minu esimene ametlik kollektsioon, mis on suunatud tugevatele naistele ja mille eesmärk on anda kandjale jõu ja enesekindlust.

Projekti nimi : Poseidon, Disainerite nimi : Samira Mazloom, Kliendi nimi : samirajewellery.

Poseidon Ehted

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.