Disainiajakiri
Disainiajakiri
Keraamiline Plaat

elhamra

Keraamiline Plaat Palee väärilised eriliinid Elhamra palee inspireeritud disain, mida kirjeldatakse kui unelmate palete peegeldust reaalses maailmas 1001 öösel, on üks paremini saavutatud digitaaltehnoloogia abil loodud näiteid, mis ilmuvad kolmemõõtmeliste tekstuuridena mõõtmetega 30 x 60 cm; türkiis, hele türkiis ja valge. Elhamra alusvärvid on ühendatud samade värvidega kaunistustega. Elhamra on ainulaadne valik palede meenutavate spaade loomiseks…

Projekti nimi : elhamra, Disainerite nimi : Bien Seramik Design Team, Kliendi nimi : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Keraamiline Plaat

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.