Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoakomplekt

FRACTURE

Vannitoakomplekt Keraamiliste sanitaartehnikate ainulaadne stiil, purunemisklaasiliinide tähelepanuväärne kujundus Kommentaar dekonstruktivism… Murd Konstruktsiooni komponentide terviklikkuse, pindade mängude terviklikkuse lagunemine geomeetriliste kujunduselementide saamiseks nagu toodete välispinnad ja dekonstruktivistliku stiili liigutamine sarjad kui näide luumurd Bieni kohtunud ühest tähelepanuväärsemast sarjast.

Projekti nimi : FRACTURE, Disainerite nimi : Bien Seramik Design Team, Kliendi nimi : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

FRACTURE Vannitoakomplekt

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.