Disainiajakiri
Disainiajakiri
Usb-Mälupulk

Frohne eClip

Usb-Mälupulk eClip on maailmas esimene meetrilise joonlauaga USB-mälupulk. eClipile omistati hõbedane iDA & Golden A 'disainiauhind. eClip on kerge, sobib teie võtmehoidjaks ja toimib nagu paberiklipp paberite, kviitungite ja raha korraldamiseks. eClip kaitseb turvatarkvaraga isikuandmeid, intellektuaalset omandit, tööandja andmeid, meditsiinilisi andmeid ja ärisaladusi. eClip on loodud Frohne poolt Floridas. Kuldne mälupistik on põrutus-, kriimustus-, veekindel, alkoholikindel, tolmukindel, rooste- ja elektromagnetiline.

Projekti nimi : Frohne eClip , Disainerite nimi : Derrick Frohne, Kliendi nimi : Frohne.

Frohne eClip  Usb-Mälupulk

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.