Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kokkupandav Jalgratas

DONUT

Kokkupandav Jalgratas Kergelt kokkupandav jalgrattakontseptsioon, mis volditakse ümmarguseks raamiks, ilma et jalgratta osad ulatuksid väljapoole raami. Jalgratas näeb pärast voltimist välja nagu ring, mida saab hõlpsasti kaasas kanda, hoida ja paigutada. Sellel jalgrattal on ümmargune alumiiniumisulamist raam, mis võtab vastu sõitja koormuse. Esi- ja tagumised kahvlid on pööratud ümmarguse raami külge. Sellel rattal on toruja pedaal, mis libiseb ja pöörleb ka väntvarras sees. Keti ja käigu ühendamine ajameid kasutatakse liikumiseks tagumisele rattale. Reguleeritava kõrgusega iste ja käepide GPSi, pleieri ja tsüklomeetriga.

Projekti nimi : DONUT, Disainerite nimi : Arvind Mahabaleshwara, Kliendi nimi : .

DONUT Kokkupandav Jalgratas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.