Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ümbertöödeldud Ehted

Clairely Upcycled Jewellery

Ümbertöödeldud Ehted Ilusad, selged, ümbertöödeldud ehted, mis on välja töötatud vajadusega kasutada Claire de Lune lühtri tootmisel tekkivaid jäätmeid. Sellest joonest on kujunenud arvestatav hulk kollektsioone - kõik jutustavad lood, mis kujutavad väga isikupäraseid pilguheiteid disainerite filosoofiasse. Läbipaistvus on disainerite enda filosoofia oluline osa ja seda peegeldab ka kasutatud akrüüli valik. Peale kasutatud peegelakrüüli, mis ise valgust peegeldab, on materjal alati läbipaistev, värviline või selge. CD pakend tugevdab ümberjutustamise kontseptsioone.

Projekti nimi : Clairely Upcycled Jewellery , Disainerite nimi : Claire Requa, Kliendi nimi : CLAIRELY upcycled jewellery.

Clairely Upcycled Jewellery  Ümbertöödeldud Ehted

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.