Disainiajakiri
Disainiajakiri
Büroohoone

Jansen Campus

Büroohoone Hoone on silmatorkav silmatorkav lisand, mis ühendab tööstuspiirkonda ja vanalinna ning võtab selle kolmnurkse kuju Oberrieti traditsiooniliste viilkatustega. Projekt integreerib uuenduslikud tehnoloogiad, sisaldab uusi detaile ja materjale ning vastab rangetele Šveitsi Minergie säästva ehituse standarditele. Fassaad on plakeeritud tumedas, eelnevalt patineeritud perforeeritud Rheinzinki-võrgusilmas, mis kutsub esile lähiümbruse puitehitiste toonide tiheduse. Kohandatud tööruumid on avatud planeeringuga ja hoone geomeetria viilutab vaated Rheintalile.

Projekti nimi : Jansen Campus, Disainerite nimi : Davide Macullo Architects, Kliendi nimi : .

Jansen Campus Büroohoone

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.