Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mänguasjad

Minimals

Mänguasjad Minimaalsed on moodsate loomade jumalik rida, mida iseloomustab primaarse värvipaleti ja geomeetriliste kujundite kasutamine. Nimi tuleneb korraga sõnast "minimalism" ja "Mini-loomade" kokkutõmbumisest. Kindlasti on nende eesmärk mänguasja olemuse paljastamine, eemaldades kõik vähemolulised vormid, omadused ja kontseptsioonid. Koos loovad nad värvide, loomade, riiete ja arhetüüpide pantone, julgustades inimesi valima tegelase, kellega nad end identifitseerivad.

Projekti nimi : Minimals, Disainerite nimi : Sebastián Burga, Kliendi nimi : Minimals.

Minimals Mänguasjad

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.