Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lusikas, Kingitus

Naming Spoon

Lusikas, Kingitus Nimi lusikas tekkis vajadusest pakkuda lusikale traditsioonilisele ristimisele kaasaegset ja populaarset alternatiivi. Tahtsin luua lusika, mida saaks isikupärastada ja nimetada nimesusikaks. Tseremooniate nimetamise populaarsus on viimasel ajal kasvanud. Ma tahtsin luua nime nimega lusika, mis antakse nimetamistseremoonial või ristimisel. Iga nimetav lusikas on ainulaadne ning seda saab isikupärastada vastuvõtjatega Sünnikivi ja initsialiseerida ning seda saab esitada perede pärimusnavana pärand.

Projekti nimi : Naming Spoon, Disainerite nimi : Katherine Alexandra Brunacci, Kliendi nimi : Katherine Alexandra Brunacci.

Naming Spoon Lusikas, Kingitus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.