Disainiajakiri
Disainiajakiri
Loominguline Kontori Sisekujundus

Reckitt Benckiser office design

Loominguline Kontori Sisekujundus Kliendi soov oli kavandada täiesti pidev, avatud, kaasaegne kontor. Pidasime meeles, et valgustus on väga hea ja kasutab kõiki suurepäraseid ruume optiliselt ära. Ärge sulgege pitserit. Söögitoa ja avatud köögi osa üritasime panna töötajaid tundma trendikat kohvikut. Pärast RB noore meeskonna tutvustamist hääletati loft-keskkond ja ettevõtte brändivärvid ühehäälselt tänavakunstiga seotud sisekujunduse poolt.

Projekti nimi : Reckitt Benckiser office design, Disainerite nimi : Zoltan Madosfalvi, Kliendi nimi : .

Reckitt Benckiser office design Loominguline Kontori Sisekujundus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.