Disainiajakiri
Disainiajakiri
Renoveerimine

Apartment in Athens

Renoveerimine See esimese korruse korter, mis pesitseb küpse lopsaka aia taga, oli täielikult välja roogitud ja muudetud sellesse tänapäevasesse keskkonda. Korter mõõdab 85 minutit, kaasaegsed arhitektuurielemendid, looduslike materjalide (näiteks travertiini ja puidu) kasutamine, valgega kontrastne paks hall värv, mis on loodusliku valgusega pehmendatud ja varjatud ja katmata LED-valgustusega, lisaks veel mõned tööstuslikult kasutatavad inspireeritud kujunduselemente. Kodu keskpunkt koosneb kõverast köögilaest, mis algab seinakapi taga ja lõpeb raamaturiiulina.

Projekti nimi : Apartment in Athens, Disainerite nimi : Athanasia Leivaditou, Kliendi nimi : Studio NL.

Apartment in Athens Renoveerimine

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.