Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elektripistikute Väljutamiseks Vajutage Nuppu

The GAN Switch

Elektripistikute Väljutamiseks Vajutage Nuppu Tavaliselt peaks keegi elektripistiku välja lülitama, lülitades toite välja ja tõmmates selle arvestatava energiahulgaga välja. See kontseptuaalne, kuid nähtav idee võimaldab vaid ühel sõrmel kogu töö ära teha. Sisse- ja väljalülituslüliti, mis on ühtlasi ka pistiku väljutamise nupp, annab teada, kas pistik on vooluvõrku ühendatud või mitte.

Projekti nimi : The GAN Switch, Disainerite nimi : Tay Meng Kiat Nicholas, Kliendi nimi : .

The GAN Switch Elektripistikute Väljutamiseks Vajutage Nuppu

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.