Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõnumikaart

Standing Message Card “Post Animal”

Sõnumikaart Las loomapaberist valmistatud käsitöökomplekt edastab teile olulised sõnumid. Kritseldage oma sõnumit korpusesse ja saatke see koos teiste ümbrikus olevate osadega. See on lõbus sõnumikaart, mille saaja saab kokku panna ja kuvada. Kuvatakse kuus erinevat looma: part, siga, sebra, pingviin, kaelkirjak ja põhjapõder. Elu disainiga: kvaliteetsetel disainilahendustel on võim modifitseerida ruumi ja muuta selle kasutajate meelt. Need pakuvad mugavust nägemiseks, hoidmiseks ja kasutamiseks. Neid ümbritseb kergus ja üllatusmeel, mis rikastavad ruumi.

Projekti nimi : Standing Message Card “Post Animal”, Disainerite nimi : Katsumi Tamura, Kliendi nimi : good morning inc..

Standing Message Card “Post Animal” Sõnumikaart

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.