Disainiajakiri
Disainiajakiri
Bistroo

Ubon

Bistroo Ubon on Tai bistroo, mis asub Kuveidi linna tuumikus. Sellelt avaneb vaade Fahad Al soole tänavale, tänavale, mida on juba päevil hästi hoitud selle kaubanduse eest. Selle bistroo kosmoseprogramm nõuab kõigi köögi-, lao- ja tualettruumide tõhusat kujundamist; võimaldades avarat söögituba. Selle saavutamiseks tuleb sisekujundus integreerida olemasolevate konstruktsioonielementidega harmooniliselt.

Projekti nimi : Ubon, Disainerite nimi : Rashed Alfoudari, Kliendi nimi : .

Ubon Bistroo

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.