Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

loop-сhair

Tool Selle tooli idee tuli minuni, kui nägin ristkülikust lõigatud silmust, mis on relvade moodustamiseks kõverdatud. Metallosad ühendatakse poltide abil puitjaladega ning tooli seljatoe ja istmeosa on valmistatud läbipaistvast plastikust. Selle kolme erineva materjali seotus loob illusiooni kergusest.

Projekti nimi : loop-сhair , Disainerite nimi : Viktor Kovtun, Kliendi nimi : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Tool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.