Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kasvav Lamp

BB Little Garden

Kasvav Lamp Selle projekti eesmärk on toetada seda uut kasutusviisi, mis pakub täielikku sensoorse toiduvalmistamise kogemust. BB Väike aed on kiirgav kasvav lamp, mis soovib aromaatsete taimede köögis asuvat kohta uuesti üle vaadata. See on selgete joontega köide kui tõeline minimalistlik objekt. Klanitud disainilahendust on eriti uuritud, et see sobiks erinevate sisekeskkondadega ja annaks köögile erilise märkuse. BB väike aed on taimedele raamistik, selle puhas joon suurendab neid ega häiri lugemist.

Projekti nimi : BB Little Garden, Disainerite nimi : Martouzet François-Xavier, Kliendi nimi : Hall Design.

BB Little Garden Kasvav Lamp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.