Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kuppelmaja

Easy Domes

Kuppelmaja Easy Domesi kujundus ja struktuur on Icosahedron, siin lõigatud tipud ja muudetud 21 puitsektsiooniks. Kujundus, interjöör, materjalid nagu värv ning üldine rakendamine ümbruse, ehituse ja jätkusuutlike nõudmiste järgi pakuvad sisekujundust paljudele kasutajatele. Kontseptsioon meeldib rohelistele hoonetele, koduehitajatele ja säästvale eluviisile. Võib ehitada kõigisse kliimavöönditesse ning vastupidavaks maavärinatele ja orkaanidele.

Projekti nimi : Easy Domes, Disainerite nimi : KT Architects, Kliendi nimi : Easy Domes Ltd.

Easy Domes Kuppelmaja

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.