Disainiajakiri
Disainiajakiri
Meditsiinikeskus

Neo Derm The Center

Meditsiinikeskus See on kavandatud joonte teema kajastamiseks ja lubjavärvide esiletõstmine on just piisav, et näidata selle konkreetse nahahoolduskeskuse visadust ja energilisust. Valgete kriipsjoonte talad jooksevad läbi valge lagi ja ulatuvad dünaamikaga ümbritsevasse ruumi. Vastuvõtuga külgnev lõõgastusvöönd on seatud lubjale lubjavärvi tooni mööblist vaibale, mis rõhutab Victoria sadama ülevaates noort ja noorenenud brändi olemust.

Projekti nimi : Neo Derm The Center, Disainerite nimi : Danny Chan, Kliendi nimi : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center Meditsiinikeskus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.