Disainiajakiri
Disainiajakiri
Riided

Bamboo lattice

Riided Vietnamis näeme bambusvõre tehnikat paljudes toodetes, näiteks paatides, mööblis, kanapuurides, laternates ... Bambusvõre on tugev, odav ja hõlpsasti valmistatav. Minu visioon on luua kuurortrõivaste mood, mis oleks põnev ja graatsiline, kogenud ja sarmikas. Ma rakendasin selle bambusest võre detaili mõne oma moe jaoks, muutes töötlemata, kõva ja tavalise võre pehmeks materjaliks. Minu disainilahendused ühendavad traditsioonid moodsa vormiga, võre mustri kõvaduse ja peene kanga liiva pehmusega. Minu tähelepanu on suunatud vormile ja detailidele, tuues kandjale võlu ja naiselikkuse.

Projekti nimi : Bamboo lattice , Disainerite nimi : Do Thanh Xuan, Kliendi nimi : Sea of Love.

Bamboo lattice  Riided

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.